Svatební líčení

Omlouvám se, ale v současné době neprovozuji vizážistické služby, mám přerušenou živnost.

Hana Pechová

Reference zákaznic

Tak i já se s radostí přidávám k zástupu spokojených zákaznic, či jak se vlastně nazvat. Paní Pechovou jsem oslovila pár měsíců před svatbou, protože mi moje první domluva své služby zrušila. Paní Pechová se se mnou ochotně sešla, vysvětlila mě, jak to bude probíhat, já jí řekla, jakou mám představu, obeznámila mě s cenou a rozešly jsme se tím, že se rozmyslím a dám vědět (potřebovala jsem se poradit se sestrou 😀 ) Její klid a milý úsměv mě přesvědčil, a jak jsem za to ráda 🙂 na zkoušce jsem byla dvakrát, vše jsme doladily. Nakonec jsem si týden před svatbou nechala udělat umělé řasy a začala chodit na solárko, takže pomalu jako bych tam předtím nebyla. Ale líčení bylo dokonalé. Normálně používám jen pudr a řasenku, takže jsem chtěla, aby bylo líčení jemné, ale zároveň aby vyniklo na fotkách. Byla jsem naprosto spokojená, připadala jsem si opravdu dobře a na fotkách to myslím taky docela jde 🙂 rozhodně doporučuji. Paní Pechová je dochvilná, spolehlivá, milá a vstřícná, ale hlavně strašně šikovná. Za sebe můžu říct, že budu-li mít zase příležitost využít služeb vizážistky, určitě se na ni s důvěrou obrátím.

Zuzana G. 26.10.2016

Milá Haničko, všechny 4 mockrát děkujeme za krásné líčení! Jsem moc ráda, že jsem si jako vizážistku vybrala právě Tebe. Vím, že to se mnou není až tak jednoduché, ono nalíčit někoho s dokonalým obličejem asi nebude těžké, ale když má člověk tolik nedostatků, potřebuje prostě šikovnou profesionálku, a to Ty určitě jsi! Navíc se všechno tak krásně stíhalo, že jsi stihla nádherně nalíčit ještě kamarádku, která původně nebyla v plánu, za což taky moc chválím. Opravdu Tě můžu jedině doporučit – takže slečny a dámy, pokud hledáte příjemnou, velice zručnou vizážistku, co na vašem xichtíku vytvoří obličej a ještě vás zvládne odreagovat (nervozita před svatbou byla ráno velká, ale při líčení odpadla a vrátila sem až na příchod k oddávajícímu :D), tak myslím, že Hanička je ideální 🙂 Hani, ještě jednou moc moc děkuju

Romana Ž. 31.5.2016

Příjemná, šikovná a dovede poradit.. Člověk si v jejích rukách připadá opečovávaný jako královna a taky pak pohádkově vypadá 🙂 Doporučuji.

Iveta G. 17.6.2014

Prohlédnout další reference

Ukázky práce