Reference

Tak i já se s radostí přidávám k zástupu spokojených zákaznic, či jak se vlastně nazvat. Paní Pechovou jsem oslovila pár měsíců před svatbou, protože mi moje první domluva své služby zrušila. Paní Pechová se se mnou ochotně sešla, vysvětlila mě, jak to bude probíhat, já jí řekla, jakou mám představu, obeznámila mě s cenou a rozešly jsme se tím, že se rozmyslím a dám vědět (potřebovala jsem se poradit se sestrou 😀 ) Její klid a milý úsměv mě přesvědčil, a jak jsem za to ráda 🙂 na zkoušce jsem byla dvakrát, vše jsme doladily. Nakonec jsem si týden před svatbou nechala udělat umělé řasy a začala chodit na solárko, takže pomalu jako bych tam předtím nebyla. Ale líčení bylo dokonalé. Normálně používám jen pudr a řasenku, takže jsem chtěla, aby bylo líčení jemné, ale zároveň aby vyniklo na fotkách. Byla jsem naprosto spokojená, připadala jsem si opravdu dobře a na fotkách to myslím taky docela jde 🙂 rozhodně doporučuji. Paní Pechová je dochvilná, spolehlivá, milá a vstřícná, ale hlavně strašně šikovná. Za sebe můžu říct, že budu-li mít zase příležitost využít služeb vizážistky, určitě se na ni s důvěrou obrátím.

Zuzana G. 26.10.2016

Hanička mě ličila na svatbu a byla jsem naprosto spokojená.Umí perfektně vystihnout,co komu sluší.Rozhodně budu doporučovat i nadále.

Zuzana P. 5.10.2016

U Haničky jsem absolvovala kurz líčení, který jsem si náramně užila. Hančina příjemná společnost, profesionální rady a triky, neuvěřitelná trpělivost i s nemehlem jako já, kvalitní kosmetika i milý přístup. Co víc by si žena mohla přát. Velmi vřele doporučuji!

Zuzana Š. 5.10.2016

Paní Pechová mě líčila na svatbu. Líčení bylo krásné a vydrželo až do rána. Mohu jenom doporučit 😉

Petra R. 29.7.2016

Úžasná práce!! Paní Pechová je nejen šikovná, ale i působí velice mile 🙂 Vřele doporučím.

Denisa M. 25.7.2016

Hanička mě líčila na svatbu a musím jenom pochválit 🙂 I přes obrovské horko, ve kterém jsem se hrozně potila, make-up mi vydržel ještě na druhý den. Navíc líčení bylo moc krásné a i mojí mamince, kterou Hanča nalíčila to moc slušelo. DOPORUČUJI

Zuzana F. 15.7.2016

Líčení na promoci vydrželo perfektně až do večera. Byla jsem opravdu spokojená a všichni velmi chválili můj vzhled – prý jsem nejhezčí učitelka!

Eva K. 15.7.2016

Hanička je opravdu kouzelnice. Skvělý make-up jak na denní nošení, tak i na speciální příležitosti. Doporučuji 🙂

Kateřina C. 29.6.2016

Hanka je opravdová profesionálka. Make up vydržel vždy po celou dobu focení a na výsledných fotkách vypadal krásně.

Kateřina T. 23.6.2016

Milá Haničko, všechny 4 mockrát děkujeme za krásné líčení! Jsem moc ráda, že jsem si jako vizážistku vybrala právě Tebe. Vím, že to se mnou není až tak jednoduché, ono nalíčit někoho s dokonalým obličejem asi nebude těžké, ale když má člověk tolik nedostatků, potřebuje prostě šikovnou profesionálku, a to Ty určitě jsi! Navíc se všechno tak krásně stíhalo, že jsi stihla nádherně nalíčit ještě kamarádku, která původně nebyla v plánu, za což taky moc chválím. Opravdu Tě můžu jedině doporučit – takže slečny a dámy, pokud hledáte příjemnou, velice zručnou vizážistku, co na vašem xichtíku vytvoří obličej a ještě vás zvládne odreagovat (nervozita před svatbou byla ráno velká, ale při líčení odpadla a vrátila sem až na příchod k oddávajícímu :D), tak myslím, že Hanička je ideální 🙂 Hani, ještě jednou moc moc děkuju

Romana Ž. 31.5.2016

Svědkyně může jen potvrdit slova nevěsty – výborná, šikovná…prostě na 1* 😉

Martina K. 31.5.2016

Před obřadem jsem využila těch ubrousků od vás a fotky jsou tím pádem skvělé. Mockrát děkuji, že jste mě udělala krásnou. Když budu mít příležitost, určitě vás doporučím dalším nevěstám.

Alena M. 1.9.2015

I já děkuji za včerejší setkání, s líčením jsem spokojená určitě byla, pěkně vydrželo i během focení a ani jsem se nakonec neodličovala i když jemně pršelo. Focení bylo zábavné, nakonec jsme dělali i fotky ve vodě v Růženině lomu, tak trochu netradičně. Líčení se líbilo jak mému milému, tak i fotografovi, který říkal, že je ideální.

Alena M. 19.8.2015

Kurz líčení jsem si opravdu užila a můžu doporučit třeba jako dárek narozeninám:)

Nela Š. 10.5.2015

Paní Pechová je velice šikovná vizážistka. S jejím milým a profesionálním přístupem jsem byla maximálně spokojena. Výsledek byl perfektní, svatební nalíčení bez chybičky, vřele všem doporučuji.

Jana H. 18.9.2014

Kurz líčení byl výborný! Šikovná a milá paní,která velice srozumitelně vysvětluje postupy líčení a dokáže poradit. Ale hlavně perfektní výsledek. Vřele doporučuji! 🙂

Adéla J. 3.9.2014

Velmi doporučuji paní Hanku Pechovou, líčila mě na mou svatbu, líčení bylo krásné, vydrželo celý den, doporučuji!!!!

Lucie L. 15.7.2014

Super 2 hodinky s velmi příjemnou kosmetickou poradkyní. Děkuji za tipy na líčení a make up! Využívám!

Anonym 7.7.2014

Velice milá paní, příjemně se s ní povídá, a co víc – skvěle líčí. Mohu jedině doporučit 🙂

Tereza B. 17.6.2014

Příjemná, šikovná a dovede poradit.. Člověk si v jejích rukách připadá opečovávaný jako královna a taky pak pohádkově vypadá 🙂 Doporučuji.

Iveta G. 17.6.2014

Líčení nádhera, všeci mě chválili… bylo to super, opravdu podle představ.

Veronika V. 8.9.2013

Líčení vydrželo parádně, ještě jednou moc díky 🙂

Eliška M. 17.8.2013

Děkuji za dotaz, bylo to kouzelné a ani se mi nechce věřit, že jsem to byla já. Na první sérii fotek od známých jsem skutečně jako princezna.

Veronika F. 14.6.2012

Za prve Vam podekuji za vyborny make-up co vydrzel az do konce a vubec nebyl videt (presne to co jsem chtela), dokonce i mamka byla spokojena na 99%, coz se nestava casto (99 je mooooc hodne u moji mamky).

Marina M. 31.7.2011

Spolupráce

Svatba pro Tebe

Svatba pro Tebe
Plánujete svatbu? Pak je tento web přesně to co potřebujete
www.svatbaprotebe.cz

Leoš Turek

Leoš Turek
Hobby-fotograf, fotí portrét, figuru, akt, rodinné události, svatby aj. Největší radost má ze spokojených klientů.
www.leovooko.net

Jana Valouchová

Harmonizační techniky a masáže Jana Valouchová
Harmonizační techniky a masáže Jana Valouchová
www.rytmickabytost.cz

Gabriela Jurčíková

Studio Luna - kadeřnice Gabriela Jurčíková
Kadeřnice Gabriela Jurčíková – Studio Luna
www.lunastudio.cz

Marina

Marina šperky
Elegantní šperky pro každou příležitost. Originální přáníčka a ozdoby – quillingové filigrány
www.fler.cz/melamory

Lucie Kičinová

Lucie Kičinová
Ezoterický obchůdek s vlastnoruční výrobou šperků
lusianinokralovstvi.mypage.cz

Marie Tyburcová

Vizážistka a stylistka Praha
www.image-styl.eu