O mně

Již 6 let působím jako vizážistka v Brně a okolí a za tu dobu jsem nalíčila desítky spokojených nevěst a měla mnoho spokojených zákaznic. Vaše spokojenost je pro mě na prvním místě, přesvědčit se o tom můžete na stránce s referencemi.

Znalosti jsem posbírala na několika odborných kurzech, získané certifikáty si můžete prohlédnout zde.

K líčení a kráse mě to táhlo odjakživa, už v 10 letech jsem si začala půjčovat mamčiny modré stíny. Když se u nás na škole rozjel Avon, využila jsem příležitosti, registrovala se a získala první malé zkušenosti s kosmetikou. Po čase jsem zjistila, že to asi není nejvhodnejší volba a vrátila jsem se ke kosmetice z drogerie.

Zájem o kosmetiku však neuhasl, dokonce jsem chtěla odejít z gymnázia a jít studovat na kosmetičku. Samozřejmě mi to rodiče hned zatrhli, gympl jsem dokončila a nastoupila na ekonomku do Brna. Přesto jsem si k tomu našla cestu hned v prváku na výšce v roce 2010, kdy jsem se ocitla na kosmetickém poradenství Mary Kay. Okamžitě mě nadchlo, že bych se mohla naučit se vše o kosmetice a radit ženám. Věděla jsem, že Mary Kay je kvalitní kosmetika a že se s ní v té době líčí Miss ČR. Absolvovala jsem všechny školení a přihlásila se také na rekvalifikační vizážistický kurz k Evě Vodňanské. Líčení mě nadchlo ze všeho nejvíc. Zúčastnila jsem se všech jejích doplňkových kurzů – od svatebního líčení až po stylistiku a po vyčerpání možností jsem zašla taky na kurzy k Víti Eridové, především na aktuální trendy v líčení.

Nejvíce mě baví svatební líčení, kde je potřeba precizní práce, a fotomake-up, kde se naopak mužu vyřádit a experimentovat. Také moc ráda předávám zkušenosti na individuálních kurzech líčení, kde je vždy zábava.

Protože mám ke svatbám velmi blízko, rozhodla jsem se pomáhat nevěstám s organizací svatby. S kolegyní Janou rády pomůžeme, podívejte se na naše stránky Svatba pro Tebe.

Kromě kosmetiky je mou další vášní tanec. Tančím pravidelně od roku 2009, začala jsem s flirt dance, který bych doporučila každé ženě. Můj manžel říká, že díky Mary Kay a tanci jsem se stala ženou. Dále tančím bollywood, což je indický tanec, který mužete znát z indických filmů – nejznámejší je asi Milionář z chatrče. A nejvíce se věnuji orientálnímu tanci, se kterým také sólově vystupuji. Více o mém tanečním životě se můžete dozvědět na haniyyah.cz.

Certifikáty